FORMANO Mateusz Biegajło

Mamy to! Dofinansowanie na Automatyzację i Robotyzację dla MSP! Nasz interdyscyplinarny zespół to ludzie o zróżnicowanym wykształceniu – ekonomiści, inżynierowie, humaniści, których łączy nieprzeciętny profesjonalizm, wyjątkowe zaangażowanie i dbałość o dobrą atmosferę współpracy. Wierzymy, że nasze wartości pozwalają nam dominować krajowy rynek doradztwa jakością, skutecznością i kompleksowością usług.

Pomimo wieloletnich sukcesów ludzie z MKC są głodni nowych wyzwań, zdobywania wiedzy i kolejnych doświadczeń. Dlatego tym razem pozyskaliśmy dotacje w zupełnie nowym dla nas konkursie, który dotyczył Automatyzacji i Robotyzacji w MSP. Dofinansowanie w tym konkursie nasz klient uzyska na:
* audyt technologiczny oraz mapę drogową transformacji przedsiębiorstwa w kierunku przemysłu 4.0 
* działania inwestycyjne tj. zakup automatów, robotów oraz innych maszyn i urządzeń, a także oprogramowania
* wsparcie procesu instalacji i wdrożenia nabytych aktywów poprzez szkolenia i doradztwo.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) rozstrzygnęła nabór do działania 1.2 „Automatyzacja i robotyzacja w MŚP” w ramach Funduszy Europejskich dla Polski Wschodniej 2021–2027. Celem jest transformacja firm w kierunku Przemysłu 4.0. Dofinansowanie otrzymają 103 projekty. Wśród zwycięzców znalazł się wniosek przygotowany przez MK Consulting. Gratulujemy firmie FORMANO Mateusz Biegajło, która będzie mogła zrealizować projekt pt.: Transformacja przedsiębiorstwa prowadząca do usprawnienia procesu produkcji związanego z optymalnym wycinaniem elementów styropianowych”. o wartości 1 613 760,00 PLN. Dotacja wynosi 950 200,00 PLN. Szczęśliwemu przedsiębiorcy gratulujemy! W sposób innowacyjny i zrównoważony prowadzimy klientów prosto do wspólnego celu, przekształcając marzenia i plany w funkcjonujące biznesy. Zapraszamy do współprac!!!

0 PLN
Wartość projektu
0 0 PLN
Wartość dofinansowania