Enprom Sp. z o.o.

Innowacyjne słupy linii elektroenergetycznych 110kV

Enprom Sp. z o.o. zrealizowała projekt pn. „Innowacyjne słupy linii elektroenergetycznych 110kV”. Projekt jest finansowany w ramach „Priorytetu i Wykorzystania działalności badawczo-rozwojowej w gospodarce”, działanie 1.2 ”Działalność badawczo-rozwojowa przedsiębiorstw”, typ projektów: „Projekty badawczo-rozwojowe” .

Opis projektu:

Celem projektu było przeprowadzenie prac badawczo-rozwojowych, w wyniku których zostanie opracowany nowatorski rodzaj słupa elektroenergetycznego do zastosowań w liniach wysokiego napięcia 110kV.

Rezultatem projektu jest nowatorski słup wysokiego napięcia dostosowany do wymogów najnowszej normy elektrycznej PN-EN 50341-2-22.

Opis projektu:

Firma M.K. Consulting sumiennie i terminowo wywiązała się z powierzonych zadań. Doceniamy elastyczne i kompleksowe podejście do swoich obowiązków. Zespół, który tworzyli wykwalifikowani i doświadczeni, a przy tym życzliwi i spełniający swą rolę we współpracy z Klientem eksperci, sprostał naszym oczekiwaniom i pomógł odnieść sukces w postaci uzyskanego dofinansowania. Firma zapewniła fachowe doradztwo na każdym etapie realizacji projektu, co znacząco usprawniło i ułatwiło proces aplikacji oraz rozliczenia.

Szczegóły projektu: Enprom – Firma specjalizująca się w budownictwie elektroenergetycznym w kraju i zagranicą. Projektowanie, budowa i moderniacja linii napowietrznych i kablowych.

0 PLN
Wartość projektu
0 0 PLN
Wartość dofinansowania