O nas

M.K. Consulting

Firma M.K. Consulting została założona w 2011 roku aby świadczyć wysokospecjalistyczne usługi dla sektora przedsiębiorstw, jednostek naukowych oraz samorządowych Skutecznie pozyskujemy środki z funduszy Unii Europejskiej. Zdobywamy miejsca na podium dla  klientów a sukcesy zawdzięczamy dzięki naszemu doświadczeniu. Wspieramy naszych Klientów w podejmowaniu kluczowych decyzji dotyczących realizowanych inwestycji.

CO OFERUJEMY

10 lat doświadczenia

Zespół specjalistów

Badania i rozwój

nowe technologie

Każdy pomysł wymaga indywidualnego podejścia, dlatego wykazujemy pełne
zaangażowanie i dostosowujemy rozwiązania tak żeby osiągnąć sukces. Zaplanujemy wszystko, co jest ważne. Przejdziemy z Tobą przez wszystkie etapy, nie zostawimy Cię bez pomocy nawet przy kontroli projektu przez Instytucję Pośredniczącą oraz przy rozliczeniu projektu. Będziemy stać u Twego boku i zdobywać fundusze, ponieważ jesteśmy po to, byś mógł realizować swoje cele.

nie czekaj

Sprawdź nas

Zespół M.K. Consulting

Nasz zespół tworzy grupa ponad 10 konsultantów oraz szereg specjalistów z różnych branż.  M.K. Consulting to profesjonaliści. W naszym zespole znajdują się technolodzy, inżynierowie, finansiści, prawnicy oraz rzecznicy patentowi. Jesteśmy z klientem od”A” do „Z” w dotacjach z funduszy Unii Europejskiej. Nasze doświadczenie pozwala realizować cele naszych Klientów.

Poznaj osoby odpowiedzialne za funkcjonowanie poszczególnych działów:

Michał Trojanowski

Dział projektów

Katarzyna Jankowska

Dział rozwoju

Joanna
Grotnik

Dział administracji