Kariera

Dołącz do naszego zespołu! Jesteśmy M.K. Consulting, liderem na rynku w zakresie pozyskiwania dotacji, rozliczenia dofinansowania, pozyskiwania ochrony własności intelektualnej. Naszym celem jest tworzenie innowacyjnych rozwiązań dla naszych Klientów. Tworzymy zgrany i dobry zespół. Stawiamy na wymianę doświadczeń, zwinną pracę i miłą atmosferę.

Biorąc udział w naszych rekrutacjach, możesz liczyć na uczciwość i transparentność. Dokładnie i sprawiedliwie rozpatrujemy każdą kandydaturę. Liczą się wyłącznie kompetencje. Chętnie zaprosimy Cię na spotkanie, dowiemy się, co Cię motywuje, jakie masz sukcesy i oczekiwania. Nasz proces rekrutacji jest elastyczny i dopasowany do wybranego stanowiska.

Doradca ds. pozyskiwania Funduszy unijnych

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • Ocena i weryfikacja możliwości otrzymania dofinansowania przez Beneficjenta
  • Analiza potrzeb Klientów oraz wsparcie i doradztwo w doborze odpowiednich rozwiązań biznesowych
  • Wsparcie merytoryczne Klientów w zakresie możliwości pozyskania dotacji;
  • Obserwacja bieżących i planowanych programów dotacyjnych
  • Przygotowywanie dokumentacji aplikacyjnej/wniosków dla projektów Klientów, tj. niezbędnych dokumentów formalnych, treści merytorycznych i finansowych, oraz załączników
  • Bieżący kontakt z Klientem oraz Jednostką Pośredniczącą w realizowaniu programów unijnych

W realizacji zadań pomoże Ci:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość zasad pozyskiwania środków z UE
  • Znajomość zasad przygotowywania dokumentacji aplikacyjnej
  • Umiejętność biznesowego i analitycznego myślenia oraz zorientowania na potrzeby Klienta
  • Dokładność, skrupulatność i umiejętność dotrzymywania terminów

Nasza oferta dla Ciebie:

Poszukujemy osób ambitnych i błyskotliwych, które chcą nabyć nowe kwalifikacje lub poszerzyć swoje doświadczenie w dziedzinie pozyskiwania dotacji unijnych. Osób, które lubią wyzwania oraz pracę zespołową.

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu umowy o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: podstawa + premia uznaniowa (zależna od uzyskanych wyników)
  • Pracę w przyjaznej i miłej atmosferze
  • Samodzielne stanowisko pracy,
  • Dostęp do szkoleń oraz indywidualnych coachingów podnoszących efektywność